Vyhledávání


Kontakt

Minotaur

E-mail: minotaur1234@seznam.cz

Dorian Yates

narození: 19.4.1962

povolání: majitel firmy Chemical Nutrition

znamení: Beran

Věk: 48

místo narození: Sutton Coldfield, Anglie

 

 

 

Dorian se narodil v Hurley, ve venkovském sídle Stafford, jen kousku od Birminghamu(Anglie). Dorian vyrůstal na farmě, jeho matka byla instruktorka jízdy s koňmi. Dorianova sestra se jmenuje Lisa (o pět let mladší). Ve 13-ti letech Dorian ztratil otce (infarkt, ve 42 letech). Dorůstající Dorian nebyl spojený. Přesunul se do Birminghamu z farmy, ve věku 14-ti let s jeho matkou a sestrou ,Jeho matka se seznámila s přítelem (ale také zemřel předtím, než se vzali). Po této druhé tragédii, se jeho maminka vrátila na venkov, ale Dorian zůstával ve městě (v 16 letech).
Byl v gangu chuligánů ve kterém byl považovaný za Skinheada, s oholenou hlavou, ocelovou špicí na botách, avšak nebyl rasistického myšlení. Dorianova hudební scéna během ranných roků byly The Clash, Sex Pistols, PIL. atd.
Dorian má mnoho zajímavých zaměstnání , včetně práce v jatkách. Byl zatčen ve věku 19, pro výtržnosti. Byl odsouzený k šesti měsícům ve Whatton Youth nápravném zařízení. Kde dostal lekci a zůstal velmi silný. Dorian dostal nový směr v života - Kulturistiku.
Trénink začal ve sklepní tělocvičně (malá tmavá tělocvična) to mu bylo zrovna 21 let. A soutěžil v první soutěži. V roce 1987 kuli operaci odložil kariéru o rok. V roce 1987, jeden rok potom co vyhrál britský Championships Heavyweight Division, si Dorian koupil Templi Gym v Anglii. Aktuálně žije ve Walmley. Sutton Coldfield (Anglie) s manželkou Debbie a synem Lewisem. Debbie a Dorian jsou ve svazku manželském od 2. listopadu 1991. Z kulturistiky odešel v roce 1998. Dorian má několik přezdívek, včetně slavnéhé 'Shadow'. z důvodu že Dorian přišel vyhrál a odešel. Tato přezdívka přišla od Petra McGougha, aktuálního editora Flex Magazine. Dorian má rád divokou zvěř a byl na několika safari. Rád by pracoval s dětmi. později formuje svoji vlastní firmu Chemical Nutrition, vyrábějící suplementy a doplňky stravy (později se mění název firmy na Dorian Yates Approved, z důvodu prodeje v USA).